Jakie materiały przygotować na zewnętrzny event?

Jakie materiały przygotować na zewnętrzny event?

Przygotowując swoją firmę do zewnętrznych eventów takich jak targi branżowe czy konferencje musisz pamiętać o przygotowaniu materiałów reklamowych. W poniższym artykule znajdziesz cenne porady dotyczące tego, co najlepiej sprawdza się w takich sytuacjach. 

Wizytówki 

Wybierając się na event nie możesz zapomnieć o wizytówkach! Rozmawiając z potencjalnymi klientami warto zostawić do siebie kontakt. Nie każdy jest od razu gotowy na rozmowę o twojej firmie i usługach. Dając klientowi wizytówkę,  pozwolisz mu na odezwanie się w stosownym czasie. Jeśli obawiasz się, że wizytówka zaraz trafi do kosza, możesz umieścić na niej specjalny kod rabatowy na Twoje usługi. W ten sposób klient z pewnością zachowa ją sobie “na potem”. 

Katalogi i ulotki

Standardowym rozwiązaniem, w przypadku organizacji swojej firmy na targi i konferencje, jest stworzenie atrakcyjnych ulotek i katalogów. Umieścić można w nich oferty Twoich usług i specyfikacje produktów. Jest świetne miejsce na wyróżnienia swojej firmy na tle innych! Ciekawym projektem graficznym zainteresujesz swoich klientów i wzmocnisz tożsamość marki. 

Roll-upy i banery

Przygotowując stanowisko wystawiennicze pamiętaj, że musi z daleka przyciągać potencjalnych klientów. Sprawdzonym sposobem będą tutaj roll-up’y lub banery reklamowe. Liczy się tutaj przede wszystkim wysoka jakość wykonania projektu jak i samego materiału z jakiego będzie zrobiony. Jeśli nie wiesz, co najlepiej będzie pasowało do Twojego typu wydarzenia, skonsultuj się z naszymi specjalistami. Doradzą Ci na każdym etapie realizacji projektu. 

Gadżety reklamowe

Wybierając się na konferencje pomyśl o małym upominku dla potencjalnego klienta. Inwestując w gadżety reklamowe z logo Twojej firmy efektywnie zareklamujesz swoją firmę. Postaw na przedmioty codziennego użytku takie jak długopisy, kubki, notesy czy kalendarze. Jeśli masz większy budżet na reklamę, pomyśl o znakowaniu odzieży. T-shirty na targach rozchodzą się błyskawicznie! Później, część osób prezentuję się w nich podczas trwania wydarzenia dzięki temu Twoje koszulki stają się “chodzącą” reklamą.

Naklejki z visual key firmy 

Posiadasz graficzny motyw przewodni swojej marki? Wykorzystaj szansę na rozpromowanie go w formie naklejki! Klienci będą mogli przyczepić je do swoich notesów, laptopów i innych przedmiotów codziennego użytku. Dzięki temu rozwiązaniu Twoja marka zostanie z nimi na dobre i z pewnością będzie szerzej rozpoznawalna.

Zrób pakiety reklamowe 

Mając już pełny zestaw materiałów reklamowych swojej firmy, umieść je w atrakcyjnej bawełnianej torbie reklamowej z wyróżniającą się grafiką lub logo. Taki pakiet reklamowy z pewnością spodoba się Twoim klientom, a dzięki torbie, będą mogli w wygodny sposób przemieszczać się po całym obiekcie konferencyjnym- bez gubienia otrzymanych materiałów. 

Wybierz sprawdzoną drukarnie

Niezależnie od tego, czy do eventu zostało Ci pół roku, czy dwa miesiące, zawsze wybieraj sprawdzone drukarnie. Najlepszym rozwiązaniem jest wybranie takiej, w której możesz zlecić wykonanie wszystkich projektów. W Brand Promotion posiadamy bardzo szeroki wachlarz usług i z przyjemnością pomożemy Ci w tak dużym przedsięwzięciu, jakim jest konferencja czy targi. Skorzystaj z usług profesjonalistów, którzy zapewnią Ci dobrej jakości produkt i wysokiej klasy obsługę.

Add a Comment

Your email address will not be published.