Bożonarodzeniowe kartki firmowe z logo

W czasach gdy głównymi narzędziami do komunikacji biznesowej są szybkie e-maile, komunikatory czy smsy wysyłanie tradycyjnych kartek na Boże Narodzenie i Wielkanoc to wyraz szacunku, pamięci i możliwość podziękowania za współpracę. Tradycyjna kartka z życzeniami to też wyjątkowa okazja na długofalowe wzmocnienie pozytywnych relacji z klientem. E-życzenia, które w sezonie świątecznym dostają wszyscy w ogromnych ilościach, nie wywierają tak pozytywnego odbioru, jak tradycyjne świąteczne kartki, które mogą zdobić firmowe biurko.

Zaprojektuj i spersonalizuj kartki świąteczne

Brand Promotion oferuje kartki bożonarodzeniowe gotowe w różnych rozmiarach, kolorach, fakturach i technikach zdobienia. W szerokiej ofercie znaleźć można zarówno kartki w stylu glamour z efektownymi zdobieniami, złoceniami z najwyższej jakości papierów ozdobnych, jak i minimalistyczne kartki zachowane w trendach eko z papierów kraftowych z uwzględnieniem nowoczesnych trendów i stylów. Dla wszystkich kartek z oferty istnieje możliwość personalizacji poprzez umieszczenie logo lub nadruk wybranych przez klienta życzeń. Dla tych, którzy mają więcej czasu i pragną mieć wyjątkowe kartki świąteczne, istnieje możliwość wykonania projektu indywidualnego, z zastosowaniem wszystkich wytycznych klienta począwszy od wyboru papieru, wzoru, kolorów, świątecznych motywów po nadruk życzeń i umieszczenie logo firmy.

Jaka kartka bożonarodzeniowa jest idealna?

Najlepsza kartki z życzeniami świątecznymi to taka, która zapada na długo w pamięć i wywołuje uśmiech na twarzy osoby obdarowanej. W Brand Promotion stawiamy na pozytywne emocje i najwyższą jakość wykonania z troską o najmniejsze detale. Różnorodność wzorów sprawdzona u wielu klientów, profesjonalny i sympatyczny zespół grafików oraz terminowa realizacja to gwarancja zadowolenia firm, instytucji i klientów indywidualnych, którzy zdecydują się na realizację kartek świątecznych w Brand Promotion.