Odzież reklamowa Rzeszów

Znakowana odzież firmowa wzmacnia pozytywny wizerunek firmy zarówno wśród pracowników jak i klientów oraz partnerów biznesowych. Do znakowania wykorzystywana jest odzież firmowa, na którą może składać się wiele elementów codziennego stroju pracownika – od odzieży roboczej przeznaczonej dla pracowników hal produkcyjnych, dla pracowników restauracji, kuchni, sklepów, po banki, hotele biura obsługi klienta czy przedstawicieli handlowych różnych branż. Odzież reklamowa wykorzystywana jest także jako prezent dla klienta, partnera biznesowego jako forma podziękowania lub podczas eventów, targów, szkoleń jako element promocyjny zachęcający do skorzystania z oferty firmy.

Korzyści z zakupu odzieży reklamowej

Firmy, które decydują się na zakup odzieży znakowanej, mogą liczyć na wiele korzyści. Jednym z czynników wpływających na decyzję o zakupie odzieży firmowej jest chęć ujednolicenia wyglądu pracowników, którzy dzięki temu są lepiej widoczni i łatwiej ich znaleźć na przykład w zatłoczonym sklepie. Dodatkowo pracownicy w firmowych uniformach postrzegani są jako kompetentni profesjonaliści. Firmowa odzież sprawia, że pracownicy łatwiej się integrują i utożsamiają się z miejscem, w którym pracują. Odzież z logo lub hasłem reklamowych w tym także specjalnie przygotowywane kurtki typu softshell noszone są poza firmą i stanowią świetny nośnik reklamy. 

Czym się kierować przy wyborze odzieży reklamowej?

Przy wyborze odzieży reklamowej zawsze należy kierować się jakością! Odzież, która ma reprezentować firmę, musi być trwała oraz wygodna. W przypadku odzieży firmowej należy uwzględnić specyfikę wykonywanej pracy. Jeśli w pracy konieczne są uniformy złożone z koszul wizytowych, dobrze by były one praktyczne, wygodne a przy tym eleganckie. Należy pamiętać o kolorystyce pasującej do identyfikacji wizualnej firmy. W przypadku odzieży reklamowej, która może zostać wykorzystana jako gadżet podczas targów, eventów czy wręczona jako upominek też musi wyróżniać się wysoką jakością! Wręczany upominek świadczy o firmie, dlatego nie warto oszczędzać i wybrać produkty, które będą trwałe i wygodne. W Brand Promotion stawiamy na odzież najwyższej jakości, tylko od sprawdzonych dostawców dostosowując cenę do oczekiwań klienta. Minimalna ilość zamówienia oznakowanej odzieży typu koszulki, spodnie, kamizelki, kurtki softshell, czapki, bluzy oraz wiele innych to 10 sztuk. Po rozmowie z klientem dobierane są indywidualne metody nanoszenia znakowania odzieży reklamowej.