Oklejanie samochodu 

Służbowe samochody są świetnym miejscem na umieszczenie reklamy. Dają nieograniczone możliwości budowanie pozytywnego wizerunku firmy i wzmacniania rozpoznawalności. Należy jednak zwrócić uwagę, że reklama musi być na tyle interesująca, by zwróciła uwagę potencjalnego klienta. Ciekawa reklama na samochodzie sprawia, że jest on widoczny i kojarzony z daną firmą.  Dlatego, jeśli firma decyduje się na oklejanie auta reklamą, warto mieć na uwadze, że samochody muszą być sprawne a najlepiej zgodne z obecnymi trendami ekologicznymi. O resztę, czyli dobrej jakości reklamę na samochodzie zadba profesjonalna drukarnia, która przygotuje ofertę na oklejanie samochodu.

Reklama na samochód – Rzeszów

Firma Brand Promotion świadczy usługi oklejania samochodu różnymi metodami w atrakcyjnej cenie. W zależności od potrzeb i oczekiwań klienta istnieje możliwość wykonania reklamy na szyby samochodu lub karoserię na stałe, lub czasowo za pomocą reklam magnetycznych, które można skutecznie, bezpiecznie i wielokrotnie zakładać i ściągać na metalowych elementach każdego samochodu. W przypadku oklein na okna wykonuje się je za pomocą folii perforowanych One Way Vision. Tego typu okleiny dobrze wyglądają na oknach autobusów czy witrynach sklepowych. Dla klientów, którzy marzą o spektakularnej zmianie wyglądu samochodu służbowego, polecana jest metoda Wrapping Car polegająca na użyciu foli wylewanej. Do oklejania płaskich powierzchni pojazdów dobra także będzie folia polimerowa i folia mrożona, w której można wyciąć logo lub litery.

Fachowe doradztwo w oklejaniu samochodu

Dla klientów, którzy chcą umieścić na samochodach służbowych reklamę, ale nie wiedzą jak to zrobić, istnieje możliwość konsultacji indywidualnej i dobranie odpowiedniej metody oraz przygotowanie projektu zgodnego z identyfikacją wizualną firmy. Warto podkreślić, że specjaliści z Brand Promotion każdą okleinę samochodową zabezpieczają laminatem UV, która chroni ją przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi. Reklama na samochodzie to jedna ze skuteczniejszych metod promocji firmy, ponieważ wyróżnia się bardzo szerokim zasięgiem oddziaływania i tak naprawdę wyjątkową powierzchnią reklamową, którą i tak dysponuje firma.