Tablice gości weselnych –personalizacja

Tablica gości weselnych

Organizacja przyjęcia weselnego to ogromne przedsięwzięcie. Wymaga dużego nakładu pracy i czasu. Na ostateczny efekt i atmosferę podczas wesela mają wpływ także drobne detale. Jednym z takich drobnych elementów jest tablica z rozmieszczeniem gości. Tablica z rozmieszczeniem gości w obecnych czasach jest nieodzownym elementem wystroju sali weselnej. Z jej pomocą można uniknąć chaosu na początku przyjęcia. Każdy gość, który wchodzi na salę, w pierwszej chwili szuka właśnie planu stołów weselnych, aby w spokoju zając swoje miejsce. Dlatego tablica musi być wyjątkowa, tak aby od samego początku zwróciła uwagę i jednocześnie zachwyciła gości. Oczywiście, można pokusić się o zrobienie tablicy gości weselnych DIY, wykorzystując wiele inspiracji dostępnych na stronach internetowych, ale pod warunkiem, że Młoda Para ma na to odpowiednio dużo czasu i cierpliwości. W innym przypadku warto zlecić wykonanie tablicy gości weselnych profesjonalnej firmie.

Plan stołów weselnych na wymiar

tablica dla gości weselnych

W Brand Promotion obok zaproszeń, winietek weselnych, zawieszek na butelki wykonujemy tablicę ze spisem gości weselnych oraz numeracją stolików. W ofercie posiadamy tablice wykonane z tworzywa sztucznego PCV. Tablice wykonywane są na wymiar zgodnie z potrzebami Młodej Pary. Całość może zostać oklejona grafiką na eleganckim papierze z wydrukiem listy gości i numerami stolików. Motywem przewodnim tablicy z rozmieszczeniem gości mogą być element dominujący na całości papeterii ślubnej w dowolnym stylu od rustykalnego, boho, eko czy glamour.

Tablica z rozmieszczeniem gości

Tablice sprawdzają się zarówno na niewielkich przyjęciach weselnych, jak i na dużych imprezach. Pomagają uniknąć chaosu, a dodatkowo wprowadzają atmosferę doniosłości, elegancji i profesjonalizmu. Tablice przygotowywane przez Brand Promotion mogą być postawione na sztalugach lub przyczepione w dowolnym miejscu na sali, ponieważ są bardzo lekkie.