Teczki ofertowe Rzeszów

W czasach gdy w biznesie każdą możliwą powierzchnię wykorzystuje się do umieszczenia reklamy, nikogo już nie dziwią oznakowane teczki firmowe. Teczki reklamowe, poza funkcją praktyczną, jaką jest bezpieczne przechowywanie dokumentów, stały się też wyznacznikiem profesjonalizmu i wysokich standardów obsługi klienta w wielu firmach. W teczkach firmowych z logotypem i informacjami o firmie bardzo często przekazuje się klientom albo partnerom biznesowym umowy, oferty, ulotki czy materiały promocyjne. Przekazywanie tego typu dokumentów w specjalnie przygotowanych do tego celu teczkach buduje pozytywny odbiór firmy jako rzetelnej i dbającej o każdy szczegół. Teczka reklamowa, która była przez lata podstawowym wyposażeniem biura, dziś jest niezbędnym elementem kontaktów biznesowych.

Teczki reklamowe dla Twojej firmy

Teczki reklamowe to bardzo skuteczny nośnik reklamy, wymagają jednak przemyślanego projektu graficznego uwzględniającego wszystkie niezbędne informacje o firmie takie jak logo, nazwa czy dane teleadresowe firmy. Projekt powinien wpisywać się w styl firmy i odpowiadać na jej potrzeby. Istotny jest także wybór rodzaju teczki reklamowej. Te najbardziej popularne teczki tak zwane ofertówki wykonywane są w formacie A4 lub A5 na papierze kredowym z możliwością wzmocnienia za pomocą foli ochronnej. Jednak oferta na teczki reklamowa jest bardzo bogata. W Brand Promotion realizujemy zamówienia na teczki firmowe w nakładzie minimalnym 10 sztuk. Istnieje możliwość zamówienia wydruku teczek reklamowych wraz z przygotowaniem projektu. W ofercie posiadamy także usługę wydruku teczek premium z możliwością uszlachetnienia za pomocą specjalnych folii i lakierów.

Wysoka jakość teczek reklamowych


Teczki reklamowe są często wielokrotnie wykorzystywane przez osoby, które je otrzymywały do zupełnie innych dokumentów. Atrakcyjna a przy tym trwała teczka, może być używana przez wiele lat. Dlatego, aby dbać o wizerunek firmy zawsze, należy wybierać produkty najwyższej jakości, tak aby pomimo upływającego czasu teczka reklamowa zawsze wyglądała nienagannie.