Ulotki Rzeszów

Ulotki – skuteczne narzędzie reklamy

Pomimo wszechobecnych trendów przenoszenia rynku reklamowego do Internetu ulotka nadal jest wyjątkową formą prezentacji firmy lub usługi potencjalnym klientom. Jej główne zalety to z pewnością niska cena. Przy tym ulotki bardzo łatwo kolportować na dużym obszarze i do sporej grupy potencjalnych klientów. Ulotki sprawdzają się także podczas wszelkich eventów, szkoleń, targów czy spotkań branżowych. Pomimo tego, że z założenia ulotka to coś chwilowego, ulotnego to dobrze zaprojektowane skutecznie przekierowują na dłużej klienta na stronę internetową firmy, do jego social mediów lub skutecznie prezentują produkt lub usługę.

Profesjonalny druk ulotek – Rzeszów

W Brand Promotion przy wykonywaniu począwszy od projektu do wydruku ulotek reklamowych dla klienta stawiamy na swoje doświadczenie. Zespół grafików może dla klienta stworzyć ulotkę od podstaw z uwzględnieniem wszystkich wytycznych oraz zgodnie z najnowszymi trendami.

Przy projektowaniu ulotki kluczowe jest założenie, że ma ona kreować pozytywny wizerunek firmy, wobec tego musi być przejrzysta, czytelna, ciekawa pod względem graficznym i wydrukowana w najwyższej jakości zgodnie z potrzebami klienta. Druk ulotek może też odbyć się z wcześniej przygotowanych i dostosowanych do wydruku materiałów przyniesionych przez klienta.

Ulotka drukowana w trybie ekspres

Przy optymalizacji procesu wydruku ulotek w Brand Promotion zwracamy uwagę na rodzaj i gramaturę papieru, intensywność kolorów czy format. Wykwalifikowany zespół grafików dla klientów z wątpliwościami służy swoją wiedzą oraz doświadczeniem tak, aby cały proces od projektowania po wydruk ulotek zakończył się sukcesem. Realizacja zamówienia możliwa jest od minimalnego nakładu od 50 sztuk aż do kilkudziesięciu tysięcy sztuk z każdego rozmiaru. Najbardziej popularne ulotki projektowane są w formacie A6 i DL. Bardzo często realizujemy zamówienia na druk ulotek w trybie ekspres, ale standardowy czas realizacji zamówienia wraz z projektem to maksymalnie 5 dni.