Winietki ślubne

Winietki ślubne — organizacja wesela

Planowanie i organizacja idealnego wesela może przyprawić o zawrót głowy i mocniejsze bicie serca nie tylko młodą parę, ale także Wedding Plannerów, którzy muszą zapanować nad wieloma aspektami tego ważnego wydarzenia. Jednym z kluczowych elementów udanej imprezy jest umiejętne usadzenie gości przy stolikach. Pomysł przez jednych krytykowany a przez wielu chwalony jest dziś standardem na każdym przyjęciu weselnym. Goście dzięki temu mogą skupić się na życzeniach i toaście dla Młodej Pary, a nie szukać wolnego miejsca na sali.

Winietka weselna

Wprowadza to porządek oraz wrażenie profesjonalizmu, podniosłej atmosfery, jakiej towarzyszy uroczystość ślubu oraz wesela. Aby usystematyzować ustawienie gości przy odpowiednim miejscu, standardem dziś są też winietki ślubne, czyli kartoniki z imieniem i nazwiskiem gościa ustawione przy nakryciu na stole.

winietka

Jeśli wesele jest bardzo duże w widocznym miejscu, przy wejściu ustawia się też tablice gości weselnych z informacją, przy którym stoliku siedzą goście. Pomysłów na realizację winietek DIY jest mnóstwo, można dowolnie je modyfikować i przygotować nie mniej jednak wymaga to czasu oraz cierpliwości. A tego może w gorączce przygotowań do najważniejszego dnia w życiu młodej pary zabraknąć. Dlatego warto zdecydować się na profesjonalne przygotowanie winietek na stół w drukarni.

Winietki Rzeszów

– gwarancja jakości i terminowego wykonania

W Brand Promotion od lat zajmujemy się przygotowaniem papeterii ślubnej, począwszy od zaproszeń ślubnych, po winietki, zawieszki na butelki, podziękowania dla gości oraz tablice gości weselnych. Zamówienia realizujemy na terenie Rzeszowa, ale nic nie stoi na przeszkodzie na realizację zamówienie online. Zamawiając pakiet, nasi klienci mają gwarancję, że wszystko będzie spójne, w pełni spersonalizowane, dostosowane do ich potrzeb. Winietki wykonujemy tylko na papierze najwyższej jakości, który dostępny jest w wielu wzorach. Dodatkowo dbamy o pełną personalizację i estetykę wykonania tak, aby winietki na stół poza funkcją organizacyjną były także elementem dekoracyjnym, który uzupełnia wygląd stołu. Dodatkowo winietki mogą okazać się świetną pamiątką czy też formą podziękowania dla gości. W standardzie wykonujemy winietki w kształcie prostokąta, ale coraz większą popularnością cieszą się winietki serduszka, kwiatki czy motyle.