Banery Rzeszów

Baner

Dobór odpowiedniej formy reklamy dla swojej firmy to niezwykle ważna sprawa. Analizując, w jaki sposób dociera się do nowych potencjalnych klientów z informacją o własnej działalności, można postawić na reklamę skuteczną, które przyniesie pożądany efekt. Baner reklamowy jest jedną z form reklamy zewnętrznej, która cieszy się bardzo dużą popularnością. Odpowiednio przygotowany pod względem technicznym baner reklamowy to nasza specjalność. Robimy to od lat na zamówienie klientów z różnych branży, wspieramy w procesie projektowania, realizacji, a także montażu w wybranych przez klienta miejscach.

Baner reklamowy

Do potencjalnych nowych klientów trzeba docierać wielokanałowo. Wizualna reklama w postaci banerów, które mogą zostać zamieszczone w różnych miejscach, pozwala na rozpowszechnianie informacji o własnej działalności, zapisując się w ten sposób w umysłach odbiorców. Nasze banery reklamowe można dobierać w zależności od własnych potrzeb, wykupując konkretną powierzchnię reklamową. Im większy baner, tym większe wrażenie, a w przypadku zamówienia o powierzchni powyżej 10 m2 oferujemy preferencyjne ceny.

Wykonujemy również banery reklamowe, które idealnie sprawdzają się w nocy. Powierzchnia tkaniny poliestrowej, na której tworzy się nadruki pokryta jest specjalnym fosforyzującym materiałem, dzięki czemu idealnie odbija światło w nocy. Z takich rozwiązań chętnie korzystają reklamodawcy, którzy swoje banery umieszczają między innymi w okolicach dróg. Przejeżdżające samochody oświetlają baner, który informuje o ofercie reklamodawcy nawet w nocy.

Tworzenie banerów reklamowych

Tworzenie banerów reklamowych to nie lada zadanie. Trzeba mieć w tym bardzo duże doświadczenie, aby banery prezentowały się atrakcyjnie wizualne, były wytrzymałe i trwałe, przyciągały uwagę i zapadały w pamięć. Zbyt mały baner zostanie przeoczony przez obserwatorów. Źle zamontowany odpadnie podczas wichury lub deszczu. My na banerach znamy się od lat, dlatego wspieramy już w procesie projektowania, dobierając technologie, które gwarantują najwyższej jakości wydruk. Dzięki temu baner bardzo dobrze prezentuje się w otoczeniu.

Dobrze zaprojektowany baner

Jak projektujemy banery? Tak, że informacje dostępne na banerze są dobrze widoczne, w prawidłowy sposób rozmieszczone, bez niepotrzebnych elementów, które odwracają uwagę od meritum. Sposób prezentowania informacji, który jest zgodny z procesami postrzegania i zapamiętywania przez ludzi, to ważny element podczas projektowania materiałów reklamowych. Znamy się na tym doskonale i wspieramy reklamodawców w procesie projektowania materiałów reklamowych, a następnie ich realizacji. Oferujemy możliwość tworzenia banerów reklamowych w różnych formatach, proponujemy specjalne konstrukcje umożliwiające prawidłowe zawieszenie baneru. Inwestycja w takie materiały reklamowe to sposób na wsparcie swojego biznesu i budowanie rozpoznawalności wśród klientów lokalnych. Stworzyliśmy banery dla przedstawicieli różnych branż, w tym firm usługowych, handlowych, przedstawicieli świata polityki oraz prywatnych