Litery przestrzenne

Nieszablonowe litery reklamowe

Jedną z coraz bardziej popularnych form reklamowych są litery przestrzenne. Są to elementy nieszablonowe, które gwarantują wyróżnienie na tle konkurencji. W ramach tej usługi wykonujemy trójwymiarowe logotypy firmy lub dowolny inny napis. Wielkość liter oraz kolorystyka zależy wyłącznie od Ciebie. Oferowana przez nas szeroka gama kolorystyczna liter reklamowych 3D sprawia, że trafiają one nawet w najbardziej wymagające gusta.

Warianty liter przestrzennych

Oprócz szerokiej gamy kolorystycznej, zapewniamy również różnorodne warianty czcionki, a także dowolność w wyborze wielkości. Dzięki temu napis z pewnością przykuwa uwagę i odzwierciedla profesjonalizm firmy. Litery ze styroduru to bardzo trwały element aranżacji.

Litery przestrzenne Rzeszów

Materiał ten cechuje się wysoką jakością i wytrzymałością. Wyglądem przypomina styropian, jednak jest to tworzywo znacznie lepszej jakości. Celem zwiększenia wytrzymałości produktu, litery reklamowe 3d wykonane ze styroduru mogą być pokryte specjalnym tworzywem z pleksi lub PCV. Zabieg taki sprawia, że litery przestrzenne mogą posłużyć przez bardzo długi okres czasu. Wielkość oraz grubość liter zależy od indywidualnych preferencji Klienta, pamiętać jednak należy, że w przypadku dużej powierzchni, litery nie mogą być zbyt cienkie.

Litery reklamowe 3d

Przed wykonaniem liter przestrzennych w naszej pracowni, projekt liter 3D rysowany jest w programie graficznym i wysyłany do Klienta celem akceptacji. Wszystkie te działania mają na celu zapewnienie najwyższej jakości naszych usług. 

W jaki sposób zamontować litery ze styroduru?

Oferujemy wykonanie liter przestrzennych wraz z możliwością montażu przez naszych specjalistów. Taka usługa gwarantuje trwałość przymocowania napisu. Ponadto istnieje możliwość także zamontowania liter osobiście przez Klienta przy pomocy specjalnego szablonu montażowego.

Naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów, wobec czego Zwracamy uwagę na każdy detal i dokładamy największych starań, aby tworzone przez nas litery przestrzenne były zgodne z wymaganiami zleceniodawców.