Karty rabatowe Rzeszów

– element wizerunkowy i promocyjny firm

Karty zniżkowe to istotne narzędzie promocyjne wielu rozwijających się firm. Stanowi też element wizerunkowy, dlatego ważne jest, aby karty rabatowe były estetyczne, nowatorskie a przy tym bardzo trwałe. Firma, która docenia pozytywne relacje z klientem, nie oszczędza na wykonaniu kart rabatowych czy kart lojalnościowych. System promocyjny dla klientów w każdej branży opiera się na podobnych narzędziach marketingowych, jednak system ich rozliczania jest indywidualną polityką marketingową każdej firmy. Dlatego każda karta rabatowa przygotowywana indywidualnie dla klienta może mieć niepowtarzalny wygląd i sposób rabatowania. 

Kart rabatowe skrojone na miarę

Firma Brand Promotion przygotowuje karty zniżkowe dla wielu firm począwszy od sklepów spożywczych po kina, baseny, hotele, apteki, salony SPA, siłownie czy restauracje. Do wyboru jest wiele gotowych wzorów jednak dla klientów, którzy chcą dopasować karty rabatowe do istniejącego już systemu identyfikacji wizualnej firmy, zespół grafików Brand Promotion przygotowuje karty z logo, w odpowiedniej kolorystyce, z elementami graficznymi i z numeracją lub kodem kreskowym, zgodnie z potrzebami. Dla klientów, którzy zdecydują się na wydruk kart rabatowych w wersji papierowej minimalna ilość zamówienia to 100 sztuk, a w przypadku kart plastikowych to 250 sztuk. W ofercie dostępne są karty rabatowe w różnych wymiarach. Kart podarunkowe w jakości premium, z najwyższą jakością wydruków oraz nowoczesnymi technikami zdobienia pozwalają uzyskać niepowtarzalne i bardzo ekskluzywne karty, które z pewnością spodobają się klientom.
Dla firm, które chcą rozwijać się na rynku i są świadome konieczności budowania pozytywnych relacji z klientem, karty rabatowe są doskonałym narzędziem marketingowym. Przywiązują klienta do marki i zachęcają do ponownego skorzystania z oferty czy dokonania zakupów. Warto podkreślić, że przekazywane klientom karty rabatowe muszą być bardzo trwałe, aby nie uległy zniszczeniu, a przy tym muszą wyróżniać się na tle tych, które klient już posiada. Dla klientów, którzy jeszcze nie mają wybranego wzoru kart podarunkowych lub poszukują doradztwa z zakresu identyfikacji wizualnej firmy, zespół doświadczonych grafików z Brand Promotion, może przygotować niezbędne materiały promocyjne takie jak ulotki, gadżety reklamowe, banery, odzież firmową, kalendarze, notesy z logo firmy.