Kartki okolicznościowe

Druk okolicznościowy

Niezależnie od okoliczności każdy z nas lubi otrzymywać kartki z życzeniami, które sprawiają, że czujemy się wyjątkowo. Kartki okolicznościowe sprawdzają się jako prezent na imieniny, urodziny, z okazji ślubu, chrzcin, komunii świętej, z okazji dnia babci, dziadzia, dla kochanej mamy, taty, siostry, z powodu ważnych uroczystości rodzinnych lub z okazji walentynek. Spersonalizowane kartki wraz z życzeniami mają dziś zdecydowanie większą wartość niż szybki sms czy wiadomość wysłana drogą elektroniczną. Są wyjątkową formą pamięci oraz pamiątką, którą można zachować i wracać w każdej chwili.

Kartki okolicznościowe — personalizacja

Kartki okolicznościowe można dostosować do własnych potrzeb, mogą być to zwykłe kartki na eleganckim papierze z wyjątkową sentencją lub kartki z bogatymi elementami i zdobieniami w stylu glamour. W ofercie dostępne są złocenia, srebrzenia lub metoda wytłaczania.

Dla fanów stylu rustykalnego idealne będą kwieciste kartki składane, a kartki wykonane na papierze kraftowym ucieszą ekomaniaków.
Modne kartki okolicznościowe
W Brand Promotion zajmujemy się drukiem kartek okolicznościowych oraz kartek świątecznych dla firm, oraz osób prywatnych, które chcą pokazać swoim bliskim, że są dla nich bardzo ważni. Minimalna ilość to 20 sztuk. Dla klientów, którzy chcą rozesłać życzenia drogą elektroniczną, możemy przygotować także kartki elektroniczne. Zespół grafików w Brand Promotion jest otwarty na wszelkie sugestie klientów. W razie potrzeby służy także poradą oraz bogatym katalogiem wzorów do wykorzystania.

Druk okolicznościowy – oferta dla firm i osób prywatnych

Całość drukowana jest na wysokiej klasy maszynach na świetnej jakości papierze, odpowiednim do wydruku kartek okolicznościowych. Na kartkach istnieje możliwość wydruku wybranych przez klienta życzeń oraz umieszczenia logo na wybranym elemencie kartki okolicznościowej. W Brand Promotion dbamy o to by wszystkie kartki okolicznościowe, wykonane były z największą starannością. Zależy nam, aby efekt finalny był satysfakcjonujący zarówno dla zamawiającego, jak i dla osób, które otrzymają kartki.