Zawieszki na alkohol

Zawieszki na alkohol – doskonałe dopełnienie wystroju weselnego stołu

Ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenie w życiu młodych osób, które pragną, aby ten dzień pozostał w pamięci ich i zaproszonych gości na długo. Z dużą starannością podchodzą do planowania i organizowania każdego elementu tego wydarzenia. Stałym punktem przyjęcia weselnego jest dobra zabawa, którą mogą urozmaicić ślubne gadżety. Oferta jest tak szeroka, że z pewnością każda para znajdzie dla siebie coś wyjątkowego. Jednym z elementem, który wprawia w dobry humor gości, są zawieszki na wódkę weselną i inne alkohole serwowane na przyjęciu. Spersonalizowane zawieszki z niebanalną grafiką czy napisem z pewnością zaskoczą gości i zachęcą do wspólnych toastów za Parę Młodą.

Zawieszki na wódkę weselną

Na rynku dostępne są gotowe wzory zawieszek na alkohol, ale biorąc pod uwagę fakt, że powinny one być spójne z całą koncepcją przyjęcia weselnego, warto zainwestować w zawieszki personalizowane.

Zawieszki na alkohol

W Brand Promotion od lat doradzamy i przygotowujemy całą ślubną papeterię, począwszy od zaproszeń, po winietki, zawieszki, podziękowania dla gości oraz tablice z ustawieniem gości. Zawieszki na wódkę weselną od Brand Promotion to gwarancja najwyższej jakości, ponieważ do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, skrupulatnie omawiając każdy element weselnej papeterii, dostosowując ją do koncepcji weselnej klientów. Bez problemów wykonany zawieszki z dostawą w Rzeszowie, ale także z możliwością wysyłki na alkohol ze śmiesznymi napisami, w stylu rustykalnym, vintage, boho, glamour czy też eko.

Zawieszki Rzeszów

Jeśli natomiast Młodej Parze brak pomysłów możemy zaproponować projekt indywidualny lub inspirację naszym bogatym portfolio. Zawieszki na wódkę weselną to doskonałe uzupełnienie dekoracji stołu. Dodatkowo mogą stanowić doskonałą pamiątkę dla gości weselnych.


Zawieszki na butelkę – personalizowane

W Brand Promotion zwracamy szczególną uwagę na dopasowanie całości papeterii ślubnej w tym zawieszek na wódkę weselną do jednego stylu. Naszym klientom proponujemy szeroki wybór papierów ozdobnych o najwyższej jakości oraz druk i zdobienia, tak aby każdy produkt wyróżniał się niepowtarzalnym stylem i indywidualnym charakterem. W ofercie dostępne są zawieszki na alkohol w formie rozkładanej, prostokątnej, z dziurką lub ozdobną wstążką, lub sznurkiem.