Plakaty 

Plakaty Rzeszów

Plakat to nowoczesna forma ekspresji i dekorowania wolnej przestrzeni w domu, lub w przestrzeni użyteczności publicznej, w hotelach, restauracjach, poczekalniach. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią posiadać coś niepowtarzalnego i wyjątkowego w swoich wnętrzach. Wydruk plakatów to nieograniczone możliwości, zależne tylko od fantazji zlecającego, który może wybierać z nieograniczonej bazy wzorów, lub zlecić wykonanie plakatu na indywidualne zamówienie z możliwością wydruku w dowolnym rozmiarze. Plakat to także jedna z najpowszechniejszych i najtańszych form informowania i reklamowania produktu, wydarzenia lub usługi. Pomimo ciągłej digitalizacji i cyfryzacji prawie każdej sfery życia ta tradycyjna forma kontaktu z klientem jest mocno zakorzeniona w naszej świadomości. Dobrze przygotowany, atrakcyjny wizualnie i czytelny plakat zainteresuje każdego. Plakat reklamowy jest także powszechnie wykorzystywany w kampaniach wyborczych oraz do promowania wydarzeń kulturalnych i społecznych. Istotą otrzymania świetnej jakości plakatów dekoracyjnych oraz plakatów reklamowych w większych nakładach jest znalezienie odpowiedniej drukarni.

Plakaty na zamówienie

Wydruk Plakatów wielkoformatowych od 1 sztuki

W Brand Promotion realizujemy zamówienia na najbardziej wyszukane plakaty w różnych formatach i stylach. Oferta obejmuje projekt graficzny, jak i wydruk już od 1 sztuki zarówno plakatów wieloformatowych oraz ze specjalnymi złoceniami w formacie A4 i A3. Wydruk plakatów w formacie od A3 do wielkoformatowych (50×70) wykonywany jest na papierze satynowym półmatowym w technologii cyfrowej oraz eco solwetowej w najwyższej jakości. Każdy projekt zarówno przygotowywany przez grafików z Brand Promotion, jak i dostarczony przez klienta jest odpowiednio sprawdzany i przygotowywany w programie graficznym. Gwarantuje to otrzymanie plakatu w najwyżej jakości wydruku, który idealnie będzie zdobił przestrzeń w salonie, pokoju nastolatka, kuchni, łazience czy w restauracji.

Wydruk plakatów

Plakaty reklamowe jako skuteczna forma reklamy

Dla klientów, którzy chcą wykonać plakaty reklamowe, promocyjne czy też plakaty wyborcze zespół Brand Promotion przygotował specjalną ofertę uwzględniającą atrakcyjną cenę przy większym nakładzie. Istnieje także możliwość wykonania plakatów o niestandardowych wymiarach.