Kalendarze trójdzielne

Kalendarze reklamowe już od jakiegoś czasu stanowią jeden z podstawowych elementów strategii marketingowej wielu firm. Pomagają również w budowaniu świadomości marki, a także mają duży wpływ na ocieplenie wizerunku firmy. Kalendarze trójdzielne są niezwykle skuteczną i bardzo praktyczną formą reklamy, która do tego jest subtelna.

Kalendarz trójdzielny w przeciwieństwie do kalendarza jednodzielnego posiada na swoim podkładzie z grafiką trzy- 12 stronicowe kalendaria z łatwo wyrywalnymi stronami. Zazwyczaj stosuje się go w taki sposób, aby widzieć jednocześnie miesiąc obecny, poprzedzający go i następny. Możliwość wyrywania stron pozwala na dopasowanie go wedle osobistych potrzeb, jest bardzo wygodny w użytkowaniu.  Kalendarze ścienne trójdzielne do tego cieszą się niezwykle dużą popularnością i pomagają w planowaniu zadań służbowych i organizowaniu  swojego cennego czasu.

 

Ten rodzaj kalendarza cieszy się dużą popularnością i można go dostrzec praktycznie wszędzie. Pasuje zarówno do biura, urzędu, przychodni, kliniki urody czy domu rodzinnego. Kalendarze trójdzielne są dość sporych rozmiarów, przez co są niezwykle funkcjonalne, bo pozwalają na więcej zapisków i przyciągają wzrok z większych odległości.

Kalendarz trójdzielny – idealne
rozwiązanie dla osób ceniących wszechstronność

Każdy z kalendarzy posiada przezroczysty pasek z okienkiem do zaznaczania kolejnych dni. Jest to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie wszechstronność, elegancki design, funkcjonalność oraz przede wszystkim czytelność.

Jego uniwersalność pozwala na zrobienie z niego idealnego gadżetu promocyjnego firmy. To doskonały nośnik treści reklamowych, a także pomysł na oryginalny prezent. Z uwagi na duży rozmiar, możesz umieścić na nim logo swojej firmy, adres, hasło reklamowe czy zachętę do skorzystania z twoich usług. Kalendarze trójdzielne sprawdzą się jako artykuły użytkowe dla pracowników i spodobają jako artykuły promocyjne dla klientów. To całoroczny praktyczny prezent, który sprawi, że twoja firma na długo zapadnie w pamięci obdarowanej osobie.