Wizytówki Rzeszów

Druk wizytówek w jakości premium

Wydawać by się mogło, że w świecie wirtualnej rzeczywistości, gdzie bardzo szybko można przekazywać sobie dane kontaktowe drogą mailową czy za pomocą smsa wręczane tradycyjnych wizytówek może być uznawane za coś niepotrzebnego. Jednak w wielu branżach wręczenie eleganckiej wizytówki to wyraz uznania, prestiżu i wysokiego standardu. Za pomocą wizytówki buduje się pozytywne relacje z klientem, partnerem. Dzięki wyjątkowej formie wizytówki, która z założenia jest mała, można ją łatwo przechowywać i wracać do informacji w niej zawartej w razie potrzeby. Dlatego wizytówka, za pomocą której reprezentuje się firmę, musi być wyjątkowa i bardzo trwała.

Wizytówki Rzeszów

Na jej wyjątkowość składa się wiele czynników, począwszy od rodzaju papieru, projektu, czytelność, rozmiaru po jakość wydruku. Istotny jest też sposób wręczania wizytówki, ale na to Brand Promotion nie ma już wpływu! Wpływ mamy tylko na to, jaką wizytówkę otrzymasz!

/A dzięki wieloletniemu doświadczeniu, posiadając doskonałej jakości park maszynowy do wydruku oraz wykwalifikowaną i pełną pasji ekipę grafików możemy stworzyć wizytówkę szytą na potrzeby każdej firmy. W Brand Promotion można wykonać wydruk z gotowych już projektów przyniesionych przez klienta. Bez ograniczeń można też korzystać z mockupów i dostępnych wzorów lub zlecić grafikom stworzenie wizytówek od początku.

Wizytówki drukowane – Rzeszów

W stałej ofercie dostępne są wizytówki o standardowych wymiarach 9×5 cm lub 8,5×5,5 cm lub w razie potrzeby wizytówki składane. Dla klientów, którzy chcą mieć wizytówki w jakości premium, dostępne są ekskluzywne dodatki takie jak złocenia, srebrzenia, hotstamping, lakier UV lub wizytówki tłoczone. Standardowo wydruki proponujemy na papierze do wizytówek kredowym o gramaturze 300 lub 350 gram. W ofercie posiadamy także wizytówki plastikowe, lub wizytówki z kodem QR. Dla klientów, którzy docenią wyjątkowy efekt aksamitu na papierze, w ofercie posiadamy wizytówki pokryte folią soft touch, która sprawia wrażenie zamszowej wizytówki. Projektowanie logo i wizytówek oraz wydruk to duma Brand Promotion, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i skorzystania z oferty.