Podziękowania dla gości

Podziękowania dla gości weselnych

Radosne chwile wymagają wyjątkowej oprawy. Wesele to dobra zabawa do białego rana zakończona uroczystym pożegnaniem gości. Młode Pary, ale także Wedding Plannerzy poza standardowymi paczuszkami ze słodkim upominkiem szukają wyjątkowych propozycji prezentów dla gości weselnych, które zaskoczą i sprawią przyjemność, tak aby zaproszeni goście zapamiętali ten dzień na bardzo długo. Jednym z ważniejszych elementów podziękowania dla gości jest jego personalizacja oraz zachowanie spójności z całą koncepcją weselnego przyjęcia i przygotowanej wcześniej papeterii ślubnej począwszy od zaproszenia po winietki czy zawieszki na butelki.

Prezenty dla gości weselnych

Prezent dla gości weselnych to może być coś niewielkiego i bardzo praktycznego jak magnes na lodówkę ze zdjęciem Młodej Pary i datą ślubu, czy też domowa nalewka lub bimber w eleganckiej butelce z naklejoną spersonalizowaną etykietą. Na drobne prezenty świetnie nadają lizaki, czekoladki, ciasteczka z wróżbą, mydełka, świeczki czy makramowe breloczki.

Podziękowanie dla gości weselnych

Podziękowanie dla gości zależy tak naprawdę od pomysłu oraz charakteru organizowanego przyjęcia. Istotne jest także, to by przygotowane upominki były odpowiednio spersonalizowane za pomocą eleganckich dodatków takich jak naklejki, etykiety czy też zawieszki.

Podziękowanie dla gości

W Brand Promotion dla naszych klientów mamy w ofercie cały zestaw podziękowań dla gości. Zwracamy uwagę na wszelkie detale i przygotowujemy w różnych rozmiarach personalizowane naklejki na weselne szyszki czy butelki z winem lub bimbrem. Doskonałym pomysłem, który cieszy się dużą popularnością, jest przygotowanie śpiewników weselnych, które goście mogą zabrać po skończonej zabawie na pamiątkę. Na weselnych stołach doskonale wyglądają też specjalnie przygotowane i spersonalizowane menu czy też specjalnie przygotowane winietki z upominkiem (słodkim miodem w eleganckim słoiku, herbatą, lizakiem czy magnesem, na którym znajdują się spersonalizowane informacje o Młodej Parze).