Zdjęcie na płótnie

Fotoobrazy

Jak wiadomo wnętrza pomimo tego, że muszą być bardzo dobrze dopracowane pod kątem architektonicznym, powinny również zawierać dodatki, które nadadzą mu charakteru oraz ciepłego wyglądu. Niezależnie od tego, czy będą to jakieś mniejsze ozdoby czy duże obrazy w sposób przepiękny mają podkreślać wygląd pomieszczenia. Fotoobrazy na płótnie są świetnym oraz najbardziej sprawdzonym sposobem na dekorację ścian. Są dużo bardziej ciekawe, atrakcyjne i trwałe niż obrazy, które zostały umieszczone na papierze czy plakacie. Polecane są one zarówno do wystrojów w prywatnych domach, jak i biurach, sklepach, lokalach gastronomicznych oraz innych miejscach oferujących usługi.

Canvas online

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo ciekawy sposób na zachowanie wspomnień. Oferujemy fotoobrazy, które mogą zawierać różne motywy. Najchętniej wybieranym na pewno są zdjęcia rodzinne, ponieważ to one podkreślą kto mieszka w danym domu i nadadzą pomieszczeniu rodzinnej atmosfery. Ponadto na takim fotoobrazie można umieścić inne, piękne krajobrazy.

canvas online

Fotoobrazy Canvas drukowane są z bawełny 300 g. Druk wykonany jest w sposób dokładny, a co za tym idzie zdjęcia które znajdą się na płótnie będą wysokiej jakości, niezależnie od rozdzielczości. Zdjęcia umieszczane są na specjalnym materiale CANVAS, który cechuje się wysoką jakością oraz gwarancją trwałości kolorów. W sposób idealny imituje płótno malarskie, co za tym idzie zdjęcia będą wyglądały jakby ktoś je namalował.

Zdjęcia płótno

Tkanina ta jest wytrzymała na rozdzieranie oraz tarcie, odporna na zagniecenia, przedłuża trwałość kolorów zawartych na zdjęciach, cechuje się niską kurczliwością oraz ma wysoki komfort użytkowania. Dzięki tkaninie CANVAS zdjęcia będą odzwierciedlone w sposób perfekcyjny, a jego kolory będą żywe. Zdjęcie na płótnie to dopiero początek tego co oferujemy. Ponadto usługą, która wchodzi w skład fotoobrazu jest naciągnięcie go na sosnową ramę. Dzięki temu w całości można podziwiać zdjęcie, które zostało naniesione drukiem na płótno CANVAS. Ramy sosnowe z naszej oferty posiadają różną wielkości, natomiast najczęściej polecanymi oraz produkowanymi są rozmiary 120×80 cm / 100×70 cm / 80×60 cm / 70×50 cm oraz 40×30 cm. Przy decyzji na zakup zdjęcia drukowanego na płótnie CANVAS online, można liczyć na bardzo dużą ilość motywów znajdujących się w galerii zdjęć naszej firmy. Natomiast, jeżeli chcą Państwo dokonać projektu indywidualnego jak najbardziej jest to możliwe. Doradzimy, jakie zdjęcie będzie najbardziej nadawało się do druku i pięknie prezentowało się na ścianach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.