Karty menu

Menu Rzeszów

Jednym z pierwszych elementów, na który zwracają uwagę klienci w każdej restauracji jest karta menu. Jest ona jedną z wizytówek tego miejsca, dlatego każdy właściciel restauracji powinien zwrócić szczególną uwagę, by karty menu dostępne w jego lokalu były estetyczne, schludne i czytelne. W zależności od tematyki restauracji może to być menu klasyczne, wytworne czy też bardziej ekstrawaganckie.

Wydruk karty menu w naszej firmie

Oferujemy tworzenie kart menu w najróżniejszych wariantach stylistycznych, rozmiarach i formatach. Ostateczny wybór tworzonego przez nas menu zależy wyłącznie przez klienta, wobec czego staramy się sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Wybór grafiki czy kolorystki najczęściej związany jest ze stylem lokalu, dlatego też zakres tworzonych przez nas menu jest bardzo szeroki.

karta menu Rzeszów

Dowolny format oraz wielkość kart menu tworzonych przez nas sprawiają, że są to elementy przyciągające wzrok, które zapadają w pamięć i pozostawiają pozytywne wrażenie.

Różnorodność kolorystyki, dowolność elementów graficznych czy też oryginalny format to tylko niektóre elementy, którymi cechują się tworzone przez nas karty menu. Jesteśmy elastyczni na każdy pomysł naszych klientów, wobec czego nasze karty menu cechują się nieszablonowymi pomysłami i oryginalnością.

W jaki sposób zamówić karty menu?

Oferujemy zarówno projektowanie graficzne kart menu, jak i ich drukowanie zgodnie z przesłanym przez klienta projektem. Przy przesyłaniu do nas projektów kart menu należy pamiętać o powiększeniu ich o 3 mm spadów z każdej strony, dzięki czemu idealnie dopasowuje się on do oczekiwanego formatu.

Najbardziej oryginalne karty menu

Nasza firma cechuje się wyjątkową dbałością o klienta, dlatego też staramy się sprostać nawet największym wymaganiom i oryginalnym pomysłom. Każdy nasz projekt wyróżnia się niebywałą estetyką, dlatego tez proponowane przez nas karty menu przyciągają uwagę klientów restauracji, domów weselnych czy też klubów. To wszystko sprawia, że nasi klienci zawsze się zadowoleni z wykonanych przez nas menu.