Rollup

Stojak reklamowy to bardzo nowoczesna i wygodna forma reklamy w każdej firmie, bez względu na branżę. Może być wykorzystywany na wiele sposobów zarówno w siedzibie firmy, jak i na zewnętrznych eventach, targach branżowych, szkoleniach czy jako mobilna reklama w przestrzeni publicznej. Dzięki lekkiej aluminiowej konstrukcji niewielkich rozmiarów roll up zapakowany w poręczną torbę można zabrać wszędzie tam, gdzie tylko chcemy. Rollup może być nośnikiem najważniejszych informacji o firmie, ale także za jego pomocą można reklamować produkty lub usługi. Przy wyborze stojaka reklamowego warto zwrócić uwagę na wysoką jakość wykonania konstrukcji aluminiowej, jakości wydruku, oraz materiałów, z których zostanie wykonany.

Roll-up Rzeszów

– wysoka jakość wykonania i terminowość

Wytrzymałe i świetnej jakości stojaki reklamowe to domena Brand Promotion. W ofercie posiadamy rollupy w wymiarach 85×200, 100×200 lub 120×200 o lżejszej konstrukcji idealne do ekspozycji wewnątrz, jak i te o solidniejszej podbudowie, które sprawdzą się na zewnątrz. Pod indywidualne zamówienie istnieje możliwość wykonania mobilnej ścianki reklamowej. Roll up jako forma reklamy musi być zaprojektowany tak, aby przyciągać wzrok i stanowić pozytywne wyobrażenie o firmie. Wszystkich klientów, którzy zdecydują się na wykonanie roll upów w Brand Promotion, zachęcamy do skorzystania z kompleksowej oferty na zaprojektowanie i wykonanie stojaka reklamowego z odpornych i wytrzymałych materiałów, co gwarantuje długie użytkowanie. Profesjonalny i bardzo kreatywny zespół grafików z Brand Promotion wykona atrakcyjny projekt z uwzględnieniem indywidualnych wytycznych klienta zarówno dla firm z terenu Rzeszowa oraz z całej Polski.

Roll upy z oferty Brand Promotion to nośniki reklamy, które cały czas są udoskonalane pod względem konstrukcyjnym oraz drukowane na bardzo wytrzymałych materiałach z najlepszej jakości tuszów. Z powodzeniem w naszej drukarni realizowane są zamówienia na roll upy oraz inne materiały reklamowe.