Oklejanie witryn

Montaż reklam

Reklamy zewnętrzne – skuteczna forma reklamy

Wszystkie działania marketingowe mają jeden cel – przyciągnąć klienta i sprawić by skorzystał z oferty, zakupił towar lub usługę i co ważne – by wrócił w przyszłości po więcej. Reklamy mają także za zadanie wzmacnianie widoczności firmy wśród użytkowników oraz długofalowe działania marketingowe. Nic więc dziwnego, że stale poszukujemy nowych przestrzeni do prezentacji skutecznej reklamy. Z roku na rok coraz więcej działań marketingowych przenoszona jest do wirtualnego świata za pomocą social mediów i nowoczesnych form przekazu, ale pomimo tego reklamy zewnętrzne w przestrzeni publicznej widoczne są wszędzie – od wielkoformatowych bilbordów, banerów reklamowych, oklejonych witryny sklepowych, oklejonych samochodów po nowoczesne kasetony podświetlane czy tradycyjne plakaty i ulotki.

Montaż reklam Rzeszów

Taka ogromna ilość reklam, z którą na co dzień mierzą się odbiorcy w przestrzeni publicznej, narzuca poza ciekawą formą przekazu, także wysoką jakość wykonania oraz profesjonalny i bezpieczny montaż. Nieodpowiednie zamontowanie może zniweczyć nawet najlepszą reklamę. Dlatego przy montażu reklam należy wybierać tylko sprawdzone firmy.

wyklejanie wydruków reklamowych

W Brand Promotion jesteśmy tego świadomi, dlatego poza usługami projektowania i drukowania reklam zadbaliśmy także o profesjonalny, z dużym doświadczeniem zespół do montażu reklam w Rzeszowie oraz po indywidualnych ustaleniach na terenie całego kraju. Wykwalifikowana kadra zajmuje się oklejaniem witryn, montażem reklam wielkoformatowych, bilbordów, reklam na materiale mesh, wyklejaniem wydruków reklamowych, wyklejaniem urządzeń czy profesjonalnym oklejaniem pojazdów.

Oklejanie witryn

Wysoka jakość montażu reklam

Podczas montażu reklam na powierzonej przestrzeni ekipa Brand Promotion stawia na precyzyjne wykonanie zadania. Pracownicy zwracają szczególną uwagę na bezpieczeństwo oraz estetykę, aby efekt był spektakularny oraz długotrwały. Montaż reklam na witrynie sklepowej czy wyklejanie wydruków reklamowych z Brand Promotion to przede wszystkim szybkość, wysoka jakość wykonania i atrakcyjna cena! W przypadku montażu reklam wielkoformatowych czy oklejania samochodów czas realizacji zamówienia ustalany jest indywidualnie.