Potrzebujesz reklamy? Marzą Ci się wizytówki albo plakaty? W takim razie musisz znaleźć dobrą drukarnię, która przygotuje wszystkie niezbędne materiały. Drukarnia Krosno bez problemu poradzi sobie ze wszystkimi zadaniami, jakie przed nią postawisz. Potrzebujesz banerów? Plakatów? Koszulek z nadrukiem? Wszystko to możemy przygotować!

Nadruki na koszulki
Doskonale wiemy, że nadruki na koszulki muszą być wysokiej jakości. W przeciwnym wypadku nie będą wyglądały dobrze. Dlatego drukarnie Krosno stawiają na jakość swoich produktów.

Wizytówki
Wizytówki muszą być reprezentacyjne. To podstawowa forma reklamy, z której może korzystać niemal każdy. Dlatego drukujemy na materiałach wysokiej jakości.

Ulotki
Reklama Krosno to nie tylko ulotki… choć one są niezwykle ważnym jej elementem. Dlatego powinieneś zadbać o to, by wyglądały idealnie. Możemy o to zadbać.

Banery
Jeśli chcesz, by Twoja reklama była widoczna już z daleka to znak, że potrzebujesz banerów. Możemy je dla Ciebie przygotować, bo drukujemy też duże formaty.

Plakaty
Jeśli interesują Cię wydruki w mniejszym rozmiarze, to możesz też zamówić u nas czytelne i trwałe plakaty. Na pewno pomogą Ci skuteczniej docierać do nowych klientów.