Kalendarze plakatowe

Kalendarze ścienne, plakatowe na 2023

Kalendarze plakatowe są obowiązkową pozycją w warsztatach, biurach czy gabinetach. Dzięki personalizacji możemy w doskonały sposób przykuć uwagę osoby przebywającej w pomieszczeniu. Duży obraz wraz z logo firmy jest idealnym dopełnieniem danego pomieszczenia. 

Zdarza nam się zapominać o ważnych wydarzeniach, wizytach u lekarza czy urodzinach przyjaciół, kalendarz plakatowy pozwala na zaznaczanie ważnych wydarzeń, aby jednym spojrzeniem móc upewnić się, że o niczym nie zapomnieliśmy i mamy wszystko pod kontrolą. 

Kalendarze listwowane

Kalendarz poza swoimi walorami użytkowymi jest idealnym nośnikiem reklamy. Kalendarz plakatowy to znakomita forma sponsoringowa np. umieszczając na nim logotyp swojej firmy sprawisz, że klienci zawsze będą o tobie pamiętać. Grafika wysokiej jakości na kalendarzu przykuje uwagę najbardziej obojętnych osób.

Kalendarz ścienny plakatowy może być też ciekawym pomysłem na  prezent lub zostać użyty w ramach podziękowań za wsparcie. Kalendarz listwowany ma wiele zalet! Jest wszechstronny, uniwersalny i zwykle jego cena nie jest wygórowana, można go powiesić wszędzie i może zdobić ściany zarówno w biurze jak i w domu. 

Dokładamy wszelkich starań, aby kalendarz który wspólnie zaprojektujemy był twoją wizytówką przez cały rok. Wybierając Drukarnię Brandpromotion, możesz mieć pewność, że twój kalendarz plakatowy zostanie wydrukowany na najwyższej jakości papierze z zastosowaniem nowoczesnej technologii druku. Doświadczeni graficy sprawią, że reklama twojej firmy będzie się doskonale komponować z kalendarium, a kalendarzowi nie zabraknie uroku. 

Kalendarze plakatowe 2023

Zadbaj o odpowiednią grafikę przyciągającą wzrok, obok adres i logo firmy, i gotowe! Kalendarz i reklama dla twojej firmy zrobione.

Zadzwoń i umów się z nami co do szczegółów. Nie zwlekaj!