Jaki prezent dla pracowników na święta

Jaki prezent dla pracowników na święta

Jaki prezent dla pracowników na święta?

Mogłoby się wydawać, że pracownikom wystarczy podziękować za ich pracę za pomocą przesłania im comiesięcznego wynagrodzenia. Warto jednak zrobić coś więcej, wywrzeć dobre wrażenie, zmotywować do pracy, docenić i zwiększyć lojalność. Świetnie służą się do tego przykładowo personalizowane prezenty świąteczne. Dla firmy nie będzie wiązać się to z dużym wydatkiem, a pozwoli uzyskać wiele korzyści. Dobre stosunki z pracownikami mają ogromny wpływ na jakość wykonywanych przez nich obowiązków zawodowych.

Jaki wybrać prezent dla pracowników na święta?

Dobrą wiadomością dla przedsiębiorcy jest to, że prezenty dla pracowników na święta nie są opodatkowane. Oznacza to, że nie trzeba odliczać podatku naliczonego, dlatego warto pomyśleć o sprawieniu radości osobom zatrudnionym w firmie. Oczywiście prezenty nie muszą być drogie, liczy się przede wszystkim miły gest. Powinno się jednak zadbać o to, aby odznaczały się wysokimi walorami użytkowymi i estetycznymi. Można też zdecydować się na coś uniwersalnego typu słodkości. Świetną opcją są kosze prezentowe z logo firmy, które pełnią rolę praktycznego upominku. Staje się on jednocześnie gadżetem reklamowym. Jest to sposób na wzmocnienie świadomości i lojalności wobec marki. Pracownicy będą bardziej utożsamiać się z firmą. Nawet drobne prezenty świetnie spełniają swoje zadanie, stanowią wyraz uznania i motywują do działania. Można pomyśleć przykładowo o kawie i herbacie w ekskluzywnym wydaniu, wyjątkowych alkoholach.

Co świetnie sprawdzi się w formie upominku dla pracowników?

Jako prezent dla pracownika świetnie nada się karta podarunkowa. Jest to upominek uniwersalny i bardzo mile widziany. Każdy doceni dodatkowe wsparcie finansowe i możliwość wybrania tego, czego potrzebuje, co mu się podoba. Dobrym pomysłem będzie wobec tego wręczenie karty podarunkowej do sklepu z biżuterią, produktami cyfrowymi, księgarni online, drogerii, sklepu sportowego. Polecieć można również vouchery do SPA, kina, restauracji, pozwalające na przeżycie wspaniałej zabawy typu lot szybowcem lub jazda samochodem sportowym. Wielu przedsiębiorców decyduje się na docenienie pracowników za pomocą kursów i szkoleń. Mogą być to warsztaty hobbystyczne, zajęcia językowe. Premia świąteczna także świetnie się sprawdza. Miłym zaskoczeniem będzie paczka świąteczna składająca się z różnych produktów typu zdrowa żywność. Można pomyśleć także o artykułach piśmienniczych z logo firmy, galanterii skórzanej w postaci portfela. Rewelacyjne są personalizowane gadżety w formie kalendarzy, kubków itd.

Add a Comment

Your email address will not be published.